Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 20. století
Alegorie stavitelství, označeno vpravo dole V. Hynais 1880, olej/plátno, 100 x 81 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |